-
Year model:2008 (first reg. 4-2008)
-
Mileage:187 000 km
-
Engine:1.4 l, Diesel
-
Gearbox:Manual
-
Drive type:Front wheel
-
Last updated:
17.12.2022
Interior and comforts: Power windows, Motor heater, Seat heaters, Electric mirrors, Satellite navigator, Electric seats, Cruise control, Airconditioning: Automatic, Central locking: With key
Electronics: Sound system: CD-soitin+Bluetooth
Other: Two sets of tyres, Multiactive Steering Wheel, Service manual: Paper
Tässä on hyvä auris myynnissä, seuraavalle omistajalle. Auto ajettu vähän 187tk- ja hyvin huollettu, edellinen omistaja oli nainen. Uudet palat ja levyt. Öljy ja suodi- vaihdettu 10.11.2022.
Autossa onkin asennettu Camera ja Pioneer systeemi joka maksaa satoja € ja toimii ihan mahtavasti ajamisessa. Autossa on Vakionopeudensäädin ja kaikki muut toimi hyvin!. Moottori -Vaihtolaatiko ja kytke ovat erittäin hyvässä kunnossa. Koe ajo on mahdollinenkin.
Ilmastointi ulostulo on jostain syystä kiinni, ilma siitä on heikkoa, ongelmaa ei ole vielä tarkastettu, mutta se ei ole iso ongelma, se on helposti korjattavissa, sillä kaikki muut ulostulot toimivat hyvin ja on ei tarvitse korjata sitä tällä hetkellä
Vakionopeudensäädin
Pioneersoitin
Talvi valot
2 Avaimet
2 kitkat Renkaat
Ilmastointi automaattinen
Sisälammitys
Keskuslukitus: Avaimeton
Ajotietokone
Penkinlämmittimet
Ohjaustehostin
Sähkökäyttöiset ikkunat
Vetokoukku
Lohkolämmitin / Moottorilämmitin
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Turvatyynyt
Luistonestojärjestelmä
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
Ikkuna tumennus
Toyota Auris -articles
CAR NEWS
Information search
to number 16258