-
Year model:2001
-
Mileage:470 000 km
-
Engine:2.5 l, Diesel
-
Gearbox:Manual
-
Drive type:Front wheel
-
Inspection date:8-2022
-
Total owner:3
-
Last updated:
14.02.2023
Interior and comforts: Power steering, Central locking: With key, Power windows, Airconditioning: Automatic, Cruise control, Seat heaters, Electric mirrors, Electrically operated tailgate
Other: Tow bar, Service manual: Paper, Sun hatch: Without panorama, Suspension kit, Turbo, Sport base
siitä elokuussa leimattu volvo ilman huomautuksia.
bc racing alusta (muutoskatsastettu ja nelipyörä suunnattu) liput ja laput löytyy. jotkut 18" alukiekot kesärenkailla. jakopää 30000-40000 sit liikkeessä siitäkin liput ja laput. kuulemma joku ground zero erkka sarja. öljyt vaihdettu noin 500km sitten.
kone alkoi nakuttaa mäntäremontin jälkeen mut vikaa ei löydetty mut vaihdettu kiertokangen laakerit, nostimet, nokka ja kansi mut nakutus ei muuttunut. ei edes polkemalla vika tullut esille. muuten kone käy hyvin ja tasasesti. akku myös vähän huono ja ei mankkaa.
ja kun kaveri veti auton aikoinaan ojaan ni sen jälkeen syttyi mittariin et aja hitaasti huolla heti ei senkään vikaa löytynyt luulen et se jotenkin rajottaa myös vähän tehoja ja änkkää ei ole.
auto rekisteröity pakettiautoksi
Volvo V70 -articles
MOST POPULAR
Information search
to number 16258