-
Vuosimalli:2005 (käyt.ott. 10-2005)
-
Mittarilukema:310 000 km
-
Moottori:2.4 l, Bensiini
-
Vaihteisto:Automaatti
-
Vetotapa:Etuveto
-
Katsastettu:10-2021
-
Päivitetty:
29.01.2022
Sisätilat ja mukavuudet: Ohjaustehostin, Sähkökäyttöiset ikkunat, Sisätilanpistoke, Lohkolämmitin / Moottorilämmitin, Ajotietokone, Penkinlämmittimet, Sähköpeilit, Keskuslukitus: Kaukosäätöinen, Vakionopeudensäädin, Ilmastointi: Automaattinen
Elektroniikka: Äänentoistojärjestelmä: CD-soitin+Radio
Muut: Vetokoukku, Kevytmetallivanteet, Kahdet renkaat, Huoltokirja: Paperinen
Tästä tilaa ja tyyliä halvalla.
Leimattu 1.10-21.
Normaalisti todella tilava 5hengelle ja takatilasta taittamalla 2 lisäpenkkiä ja niiden takanakin vielä melkein normiauton peräluukun verran tilaa.
Keskipenkit liikkuvat pituus suunnassa.
Varusteita löytyy yllättävän paljon vanhaksi autoksi.
Huoltokirja löytyy ja esim. Jakopää tehty n.35tkm sitten.
Korissa hieman käytönjälkiä, mutta yleisilme siisti. Kuljettajan puolelta edestä kuuluu oikein terävässä töyssyssä pieni kolahdus. Ei ole tutkittu, mutta koiranluuta epäilen. Katsastusmies ei löytänyt vikaa.
Alla pyörii tällähetkellä 17tuumaiset kitkat aluilla ja kesäksi toiset 17tuumaiset kitkat aluilla. Kuvien 19tuumaisia TSW aluja ei enään ole.
Voidaan vaihtaa kevyt kuorma-autoksi rekisteröityyn 5-8paikkaiseen saman hintaiseen autoon tai Matkailu-autoon. Tai vaihtoehtoisesti automaatti farkkuun bensa/diesel.
Lisätietoja rohkeasti kysymällä.
Kuvia voin napsia lisää ja tarjouksia saa esittää.
Mitsubishi Grandis -artikkeleita
AUTOUUTISET
Tietojen haku
numeroon 16258